VÝSLEDKY PRAŽSKÉHO POHÁRU JUNIORŮ

Tuto sobotu proběhl letošní první juniorský závod v sezóně 2022. Poprvé na pražském revíru Lahovická nádrž. Celkem se sjelo na závod 18 juniorů z Prahy, středočeského, západočeského a jihočeského kraje.

Velké díky a klobouk dolů před všemi juniory, protože všichni bojovali od začátku do konce a to i přes to, že bylo pár stupňů nad nulou, foukal vítr a ryby prostě nespolupracovaly. Kluci díky moc.

Celý den jsme si pekli na grillu pochutiny od Lahůdkářství Martin Růzha, za což mu děkujeme. O grilované kuřecí a krkovičku se kluci prali. https://www.lahudkymelnik.cz

Ještě bych chtěl poděkovat spolupořadatelům Honzovi Šnekovi, Jirkovi Šindelářovi a Jirkovi “Slamákovi” Machníkovi, neznámému dárci cen pro děti a “Pikemu”, který také věnoval několik cen a všem dospělým účastníků (trenéři, tatínci, maminky atd…) za pomoc při měření. V neposlední řadě musíme poděkovat Územnímu svazu města Praha a MO , která se stará o Lahovickou nádrž za zapůjčení revíru a za vysazené ryby. Díky moc vám všem.

V prvním kole se ryby docela chytaly, ale jen na části nádrže. První kolo vyhrál Tomáš Glaesner s 11ti chycenými rybami a celkem se chytlo 53 ryb.

V druhém kole se už bohužel chytlo jen 15 ryb a toto kolo vyhrál Tomáš Wittner s 4mi rybami. V tomto kole bylo již 10nul z 18ti závodníků.

Ve třetím a čtvrtém kole se již chytlo dohromady jen 9ryb a bylo 28 nul 🙁 Nicméně kluci bojovali statečně a všichni dochytali do konce závodu.

Nakonec závodu proběhlo vyhlášení výsledků:

Zlatá medaile Michal Slavíček

Stříbrná medaile Tomáš Nový

Bronzová medaile Štěpán Vokáč

Bramborová medaile Tomáš Glaesner

Kategorie Benjamin po pražské losovačce vyhrál Matyáš Knot a druhý skončil Vojta Zajíček.

 

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..