LODNÍ JUNIORSKÝ ZÁVOD 2022 – VÝSLEDKY

Den po Boat Cupu se v sobotu uskutečnil juniorský Lodní závod. Celkem se zúčastnilo 13 juniorů. Juniorů nám v závodním muškaření stále ubývá a pár jich na poslední chvíli skolila nemoc a nemohli přijet.

Junioři závodili vždy dva v jedné lodi a vesloval dospělý rozhodčí. Tímto bych Vám chtěl všem dospělým, kteří takto pomohli, moc poděkovat.

Den začal zataženou oblohou, studeným větrem a občasným deštěm. Nicméně se vyčasilo a v druhé půlce závodu již svítilo sluníčko. Ráno jsme všichni posnídali párečky a buřty z grilu, k obědu bylo grilované kuřecí a vepřová krkovička a po skončení závodu nám Terezka ještě ugrilovala klobásky, sýrové párečky a zbytek buřtů. Za tyto dobroty patří díky Martinu Růzhovi a jeho řeznictví a lahůdkářství z Mělníka.

https://www.lahudkymelnik.cz

První dvě kola vedl Lukáš Michalík a Tomáš Glaesner mu dýchal na paty z druhého místa. Ve třetím kole převzal vedení Tomáš Glaesner a to o větší rybu, ale v posledním kole rozhodl se 4mi chycenými rybami o svém vítězství Tomáš Michalík. Druhé místo obsadil Tomáš Glaesner a bronz bral Vojta Marek. Gratulujeme. Celkem se chytlo v 13ti juniorech 78 ryb a největší měla 45cm.

Závěrem bych chtěl poděkovat hlavnímu sponzorovi firmě Monfish.cz a jejímu majiteli Martinu Grunovi, Jirkovi Šindelářovi za vázací pomůcky a všem spolupořadatelům. Díky moc.

Lodní juniorský závod 2022 – VÝSLEDKY ke stažení zde